Фарбопульти пневматичні HP
Пневматичні фарбопульти HP INTERTOOL
Пневматичний краскопульт системи HP (High Pressure) широко використовується як в професійних сферах, так і в побутових. Головна особливість такого фарбопульта - робота з великим тиском. На вході краскопульт може запросити від компресора тиск від 3 до 7 атмосфер, на виході ж краскопульт може розпорошувати фарбу під тиском 1.2 - 1.5 атмосфер. Завдяки таким показникам, краскопульт дуже популярний у випадках, коли необхідна максимальна швидкість нанесення ЛФМ на поверхню. Нижче викладені всі достоїнства і недоліки фарбопультів даної системи розпилення. Вибір його як інструменту фарбування є питанням пріоритетності якості або швидкості виконання роботи.
Переваги
Пневматичні фарбопульти системи розпилення HP є досить простими у використанні і при цьому доступні будь-якому маляра. Ціни на такі фарбопульти досить демократичні, і вони по праву є найбільш бюджетними варіантами. Крім того, таки фарбопульти здатні забезпечити максимальну швидкість роботи завдяки тому, що фарба з них розпорошується під великим тиском. Факел розпилення є досить широким, що забезпечує досить рівномірне нанесення фарби на поверхню. Завдяки таким показникам, такі фарбопульти дуже популярні для малярних робіт з великими площами, як на побутовому, так і професійному рівні. Купити краскопульт HP можна для фарбування стін, стелі, підлоги, фасадів, будинком, зборів, деревини та багато іншого.
Недоліки
При всіх перевагах пневматичні фарборозпилювачі мають і низку недоліків, які унеможливлюють його використання у багатьох професійних сферах. По-перше, краскопульт HP є досить вимогливим до продуктивності підключається компресора, виходячи з чого, не всі нагнітачі зможуть забезпечити необхідний тиск для коректної роботи розпилювача. По-друге, так як фарба вилітає з пульта під великим тиском, не можна не відзначити, що якість нанесення ЛФМ при цьому навряд чи можна назвати ідеальним, тому для найбільш якісного фарбування фарбопульти цієї системи не використовують. Вони швидше призначені для поверхонь, де ідеальне нанесення фарби не є першочерговим фактором. Крім того, HP-пускові володіють і вельми великою втратою фарби. Частка лягли на поверхню ЛФМ становить всього до 45%. Через велику тиску левова частка фарби просто відскакує від поверхні і забарвлює при цьому навколишні предмети.
Підсумовуючи, слід зазначити, що такі фарбопульти більше підходять для масової серійної фарбування великих за площею поверхонь, де першорядну роль відіграє саме швидкість нанесення. Для точних і акуратних робіт, таких як, наприклад фарбування авто, краскопульт системи HP не підходить. Крім того, перед покупкою такого фарбопульта особливу увагу приділіть сумісності Вашого компресора і фарбопульта. Враховуйте, що для коректної роботи розпилювача, компресор повинен на виході видавати тиск на 20% більше, ніж запрошувати краскопульт.
Показано с 1 по 7 из 7 (всего 1 страниц)